Arslan, milletvekilliği aday adaylığını açıkladı 

Avukat Mustafa Arslan, 28’inci dönem milletvekilliği seçimleri kapsamında adaylığını açıkladı. Arslan, birlik ve beraberlik mesajı vererek yapılacak seçimin öneminden bahsetti. 

  • Siyaset
  • 16 Mart 2023
  • 17:47
Arslan, milletvekilliği aday adaylığını açıkladı 

FELAKETİN YARALARINI SARMAYA ÇALIŞIYORUZ
14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi kapsamında Avukat Mustafa Arslan, aday adaylığını açıkladı. Parti binasında müracaatta bulunan Arslan, “Malumunuz Üzere 28. dönem milletvekili aday adaylığı müracaatımı yapmak üzere yine yeniden sizlerin huzuruna çıkmanın sevinç ve gururunu yaşıyorum. Kıymetli dava arkadaşlarım partimizin seçimlerine tabi ki de her zaman ki gibi coşku ile cenk havaları ile renk katmak isterdik. Fakat yüzyılın en ağır felaketiyle karşı karşıya kaldık. Devlet ve millet olarak bu derin felaketin yaralarını sarmaya çalışıyoruz.”

GÜN BİRLİK VE BERABER OLMA GÜNÜDÜR
Arslan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “İnşallah hep birlikte güçlü devletimiz ile liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan öncülüğünde milli birlik seferberlik ruhuyla bölgeyi yeniden ayağa kaldıracağız. Bu vesile ile depremde hayatını kaybeden şehitlerimize rabbimden rahmet, yakınlarına sabır ve yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan liderliğindeki AK Parti iktidarı 20 yılda sayısız hizmetler yaparak Türkiye’yi en iyi şekilde yeni yüzyıla hazırlamıştır.

BU SEÇİM SADECE BİR SEÇİM DEĞİLDİR
Türkiye Cumhuriyeti devletinin geleceği ve beka meselesidir. Şuanda karşımızda 6 benzemez her şeye rağmen bir araya gelerek karşımızda durma cesareti gösteriyorlarsa aynı davaya aynı lidere gönül veren aynı milli manevi değerlere inanan bizlerin bir arada olmamamız ve birbirimizi her zamankinden daha sıkı kucaklamamamız için hiçbir sebebimiz yoktur.
Ben bu davanın içinde yetişmiş bir kardeşiniz olarak özellikle şunu istirham ediyorum.
Hepimizin nefsi değil de hasbi duygularla birbirimize gönlümüzü açmanın tam zamanıdır.
Bu seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın sloganımız olarak söylediği şekilde diyorum 
“Yarın Değil Hemen Şimdi. ”Bu düşünce ve teminiler ile sözlerime son verirken 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerin şehrimize, vatanımıza ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi

Haber: Burak Çalışkan  
 

İlginizi Çekebilir

Öztürk: “Kampanya çığ gibi büyüyor”

İlginizi Çekebilir

Önal: “Belediye şirketlerinde çalışan işçiler norm kadro almalı”

İlginizi Çekebilir

YSK, illerin milletvekili sayılarını belirledi

keçili
boş vasat bir aday. kırıkkaleye bir şey veremez. AK parttiye bir şey katamaz.

Emine sağlık
Tatlım o chp nın vekili akp nın değil🤣

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

39165

Tasarım Çiçek Nedir?

Seçim: Deprem ve Gençler

Gazetekale’nin Mart sayısı çıktı

Dağdelen, aday adaylığını açıkladı 

Hamilelik yaşı arttıkça down sendromu riski artar 

Öztürk: “MHP kadroları, devletinin ve milletinin yanında 

SIRADAKİ HABERLER