Belediye Başkanı Özdem’in evine silahlı saldırı

Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem’e yönelik silahlı saldırı düzenlendi. Saldırının gerçekleştiği sırada Başkan Özdem’in evde olmayışı olası bir facianın önüne geçerken, evde maddi hasar meydana geldi.

  • 3. Sayfa
  • 24 Nisan 2023
  • 18:46
Belediye Başkanı Özdem’in evine silahlı saldırı

“SALDIRGAN YAKALANDI”
Olay dün gece saatlerinde Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem’in evinin önünde meydana geldi. İddiaya göre Delice Belediyesi’nde çalışan bir şahıs, gece saatlerinde Belediye Başkanı Turgut Özdem’in evinin önüne geldi. Alkollü olduğu iddia edilen şahıs, yanında getirdiği silahla Özdem’in evinin bahçesinde havaya doğru ateş etti. Kurşunlardan birkaçı Özdem’in evine isabet ederken, şans eseri Özdem’in evde olmayışı olası bir facianın önüne geçti. Evde maddi hasar meydana gelirken, saldırgan polis ekipleri tarafından kısa süre içerisinde yakalandı.

“BUNUN SİYASİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”
Talihsiz olaya ilişkin açıklama yapana Belediye Başkanı Özdem, “Saldırganın bunu niye yaptığını bilmiyoruz. Babası meclis üyemiz. Hiçbir sorunumuz yok. Tahminim bu eylemi gerçekleştiren arkadaş biri veya birileri tarafından dolduruşa getirilip kullanıldı. Bu olayın siyasi bir çıkar amacını taşıdığını düşünüyorum. Gerekli yerlere şikayetimizi yaptık. Elimizde kayıtlar var ve bunun sadece bir sarhoş meselesi olduğunu düşünmüyorum. Gerekirse daha üst mercilere başvuracağım.” dedi.

Haber: Burak Çalışkan

İlginizi Çekebilir

Metamfetamin ele geçirildi 

İlginizi Çekebilir

 Kayseri'de uyuşturucu operasyonunda 9 zanlı yakalandı

İlginizi Çekebilir

Çök-kapan-tutun tatbikatı gerçekleştirildi 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

18642

Çay fiyatları zamlandı

Saç Show yarışmasının birincisi Kırıkkale’den 

Yenişehir’in ilk muhtar adayı Özseven oldu 

Polis gücünün gençleri, Türkiye şampiyonu oldu 

İmam hatip şenlikleri düzenlendi

Ankara-Kırıkkale otoyolu yeni dönemde yapılacak 

SIRADAKİ HABERLER