Belediye kendi rekorunu kırdı 

Kırıkkale Belediyesi 2022 yılı içerisinde son yıllarda atılan asfalt serme rekorunu kırarak 160 bin ton asfalt attı. 

  • Gündem
  • 07 Ocak 2023
  • 13:00
Belediye kendi rekorunu kırdı 

HİÇ DURMADAN DEVAM EDİYORUZ 
Kırıkkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, hem merkez hem de kırsal mahallelerde asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, tüm cadde sokak ve mahallelerimizde sorunlu yol bırakmayana kadar yol çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti. Saygılı, sıcak asfalt, soğuk asfalt, parke taş döşemesi, andezit kaplama, arazi yolları ve tamir çalışmalarının hiç durmadan devam ettiğini belirtti.

KENDİ REKORUNU KIRDI 
Kırıkkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yaptıkları çalışmalarla Kırıkkale’nin geçmiş yıllarda atılan asfaltı şehrin her noktasına bir yıl gibi kısa bir sürede ulaştırdı. Bu kapsamda Kırıkkale Belediyesi tarafından 1 yılda 160 bin ton sıcak asfalt, 80 bin metrekare andezit kaplama, parke taş işi gerçekleştirdi. Son yaz asfalt sezonunda ise Kırıkkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce rekor kırıldı. 

ANA CADDE VE BULVARLAR ASFALTLANDI
Kırıkkale de Alparslan Türkeş Bulvarı, Millet Caddesi, Nenehatun Caddesi, Halde Edip Caddesi, Plevne Caddesi, Adalet Caddesi, Arif Çetin Caddesi, Karacalı Caddesi, Kafkas Caddesi, Mustafa Keskin Caddesi, Kanuni Bulvarı, Şirinevler Caddesi, Vatan Caddesi, Şair Nedmi Caddesi, Rauf Denktaş Caddesi, Ankara Caddesi, Hürriyet Caddesi gibi bir çok ana cadde ve bulvar sıcak asfalt ile buluştu.  Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Ekiplerimiz, belirlenen plan ve program dahilinde asfalt çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyor. Kırıkkale’miz daha da güzelleştirmek için tüm gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı. 
 

İlginizi Çekebilir

Engelsiz cami, engelsiz ibadet

İlginizi Çekebilir

Köprülü kavşak çalışmasında sona gelindi

İlginizi Çekebilir

Yahşihanlılara ücretsiz diyetisyen hizmeti

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

94973

Tasarım Çiçek Nedir?

Seçim: Deprem ve Gençler

Gazetekale’nin Mart sayısı çıktı

Dağdelen, aday adaylığını açıkladı 

Hamilelik yaşı arttıkça down sendromu riski artar 

Öztürk: “MHP kadroları, devletinin ve milletinin yanında 

SIRADAKİ HABERLER