Bildik’ten coşkulu Gazeteciler Günü kutlaması

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, gazetecilere yönelik geleneksel hale getirdiği ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ kutlamasının 8’ncisini bu yıl da gerçekleştirdi.

  • Gündem
  • 12 Ocak 2023
  • 10:13
Bildik’ten coşkulu Gazeteciler Günü kutlaması

BİRLİK VE BERABERLİK 
’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik tarafından geleneksel hale getirilen kutlama etkinliğinde, Kırıkkale’de faaliyet gösteren yerel ve ulusal basın mensupları gönüllerince eğlendi. Etkinliğe, Belediye Başkanı İsmail Bildik, MHP Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut, MHP Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları ve gazeteciler katıldı. 

OYUNLAR OYNANDI, HALAYLAR ÇEKİLDİ 
Çeşitli ikramların yapıldığı etkinlikte gazeteciler, yöresel müzik ziyafeti eşliğinde oyunlar oynayarak, halay çekerek günlerini doyasıya kutladılar. Gazetecilerin, mesai kavramı olmadan kamuoyunu bilgilendirmek için önemli bir görevi yerine getirdiklerini aktaran Bildik, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde tüm gazeteci arkadaşlarımın gününü en içten dileklerimle kutlarım.” dedi. 

BU YIL DA GELENEK BOZULMADI 
Geleneğin bu yıl da bozulmadığını dile getiren Bildik, “Hepimiz bir aileyiz ve gazeteci arkadaşlarımızla zaman zaman bir arada bulunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bu yıl da gelenek bozulmadı. Sulakyurt Belediyesi olarak 8’incisini düzenlediğimiz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde basın çalışanlarıyla bir araya geldik. Davetimize icap eden, gelmek isteyip de gelemeyen tüm basın camiasına teşekkür ederim. Emekçi, cefakar kardeşlerim sizleri seviyoruz. Sıhhatli huzurlu ve mutlu nice gazeteciler gününde buluşmak dileğiyle” 

DOĞALGAZ OLMAYAN TEK İLÇE SULAKYURT 
Sulakyurt’ta 9 yıldır başkanlık görevini yürüttüğünü söyleyen Başkan Bildik, “9 yılda ilçeme 50 milyon liralık yatırım yaptık. Sulakyurt’umuzun yolu yapılıyor. Şimdi buradan ben ilçemize doğalgaz istiyorum. Kırıkkale’nin tüm ilçelerinde doğalgaz var fakat tek Sulakyurt’ta yok. İlçemize doğalgazın yapılması için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Haber: Burak Çalışkan


 

İlginizi Çekebilir

 Sulakyurt Belediye Başkanı Bildik, saldırıya uğradığı iddiasıyla 4 kişiden şikayetçi oldu

İlginizi Çekebilir

Sulakyurt’un tarihi yol sorunu son buluyor 

İlginizi Çekebilir

Sulakyurt’un caddeleri yenileniyor 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

81516

İnternet haber siteleri için 1 Nisan’da yeni bir dönem başlıyor

Albayrak: “Yakında AK Parti’den istifalar başlayacak”

Doğan’a İYİ Parti’de önemli görev 

112’ye asılsız çağrı oranı yüzde 72,04 

Gökdere, Delice Ziraat Odası Başkanlığı’nda güven tazeledi

Çocuğunun yanında erotik canlı yayın açmıştı! İfadesinde ‘kocamın kumar borcu içi yaptım’ dedi

SIRADAKİ HABERLER