Bitcoin Nedir

Kripto yani dijital paraların ilk ortaya çıkanı ve halen de en yaygın olanı Bitcoin’dir. Bitcoin 21 milyon adet ile sınırlı oluşturulmuş durumdadır. Tümü şifrelerden oluşan dijital paraların, bu şifreyi çözmek oldukça profesyonel bilgi ve teknik donanım g

  • Teknoloji
  • 06 Temmuz 2021
  • 15:28
Bitcoin Nedir

Bitcoin’in kuru da tıpkı ulusal paraların birbiri karşısındaki kuru gibi arz ve talebe göre piyasada belirleniyor. Şifreli paraların değerli madenler gibi maden değerinden ya da kâğıt para gibi devlet itibarından kaynaklanan bir değeri yok. Değeri, kullanıcılarının onu bir değiş tokuş aracı olarak kabul etmelerinden ya da bir emtia gibi görmelerinden kaynaklanıyor. Günümüzde pek çok kimse yüksek kar getirisi sebebiyle Bitcoin satın al işlemleri gerçekleştirmektedir. Ne yazık ki her uygulama her web site talep edileni karşılamamaktadır.

Sık takip ve yüksek bilgi gerektiren bu platformda, Cointral.com kullanıcıların fiyatları en iyi şekilde takip edebilmesini, etkin ve basit olarak işlem yapabilmesine uygun bir şekilde tasarlanmıştır. BTC satın al alanında sürekli güncellenen sistemde sizde güvenle alım ve satım yapabilirsiniz.


OTC Yüksek Hacimli İşlemler İçin

 Aracı ya da şahıslarla gerçekleştirdiğiniz Otc işlemlerine borsa karışmamaktadır. Yaptığınız işlemler Otc yani tezgah üstü olarak adlandırılır. Tezgah üstü olarak adlandırılan piyasa aracı ile internet, telefon gibi araçlarla haberleşerek yapılan işlemlerdir. Borsa üzerinden Otc işlemi yapılmaz. Belirlenmiş yoktur. Bu sebeple fiyatlar farklılık gösterebilir. İşlemler telefon, fax vb. iletişim araçları üzerinden yapılmaktadır. Otc piyasasında fiyatlar pazarlık usulüyle belirlenmektedir.

Cointral OTC ile alım satım hizmetinde yüksek hacimli işlemler için dakikalar içinde fiyat alabilme şansına sahipsiniz. İşlemler için uğraşmadan güvenilir şekilde kişiye özel hizmet garantisi ile ticaret yapabilirsiniz. Gizlilik oranı daha az olan piyasada, BTC alım satımlarında aynı oranda kar imkanının da artmasını sağlamaktadır. Bu piyasada da birçok hisse senedi, tahvil, döviz işlemleri yapılabilmektedir. Borç senetleri ve başka yatırım araçları da piyasada işlem görmektedir. Bazı hisse senetleri hem borsa da hem de tezgah üstü piyasasın da işlem görebilmektedir. Daha fazlası için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://cointral.com/tr/bitcoin-satin-al/


YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

45727

Kırıkkale'de gece yarısı gaz kokusu paniği 

Alkollü sürücü trafikte dehşet saçtı

Delice’de Ata Cemevi törenle açıldı

Daha temiz bir dünya için çöp toplayıp yürüyorlar 

İşitme engellilerin haberleşmesi için yeni sistem

Ömer Faruk Ilıcan cinayetinde yeni gelişme!

SIRADAKİ HABERLER