Evde çıkan yangın her yeri kül etti!

Kırıkkale’nin Balışeyh ilçesine bağlı Kılevli köyünde elektrik kontağından çıktığı iddia edilen yangın nedeniyle bir ev adeta küle döndü. Yangında can kaybı yaşanmazken, evin içerisindeki bütün eşyalar adeta kullanılamaz hale geldi. 

  • 3. Sayfa
  • 31 Ekim 2022
  • 17:39

HER YER ADETA KÖMÜRE DÖNDÜ 
Balışeyh ilçesine bağlı Kılevli köyünde emekli çift Bilal Gökbulut ile eşi Sevgül Gökbulut’a ait müstakil ev, çıkan yangın sonucu kullanılamaz hale geldi. Geçtiğimiz gün sabaha karşı elektrik kontağından çıktığı iddia edilen yangın kısa süre içerisinde büyüdü. Yangının çıktığı esnada evin içerisinde uykuda olan aile, kendini güçlükle dışarıya attı. 

AİLE SAKİNLERİ YETKİLİLERE SESLENDİ 
Kısa süre içerisinde evin her yerini kaplayan alevler adeta müstakil evi kömür karasına çevirdi. Yangın olay yerinde bulunan köy halkı ve itfaiye ekipleri tarafından güçlükle söndürülebildi. Yaralı ya da can kaybının yaşanmadığı yangın sonrasında Gökbulut ailesi yaşadıkları mağduriyet nedeniyle yetkililere seslenerek yardım talebinde bulundular. 

Haber: Burak Çalışkan  


 

İlginizi Çekebilir

Müftü Yaşar: “Ramazan ayı berekettir”

İlginizi Çekebilir

Çoruhözü deresi ıslah edilecek 

İlginizi Çekebilir

Dinek Dağı’nda organik arıcılık yapılacak 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

29808

Ceritkale köyünde dolu yağışı sele döndü 

Çerikli kasabası sele teslim 

Tekbıyıkoğlu’ndan Huzur Köy ziyareti

Nüfus Müdürlüğü LGS mesaisi yapacak 

Yüksek Hızlı Trende ücretsiz seyahat bitti! İşte yeni fiyatlar 

Şampiyonlar Ligi finali ne zaman oynanacak? Şampiyonlar Ligi finali nerede oynanacak? Şampiyonlar Ligi finali hangi kanalda?

SIRADAKİ HABERLER