Geyik: “Cumhurbaşkanımız ve kabineye inancımız tamdır”

ASKON Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabineyle ilgili açıklama yaptı. Geyik, “Cumhurbaşkanımız ve kabineye inancımız tamdır” dedi.

  • Gündem
  • 06 Haziran 2023
  • 10:05
Geyik: “Cumhurbaşkanımız ve kabineye inancımız tamdır”

KIRIKKALE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ 
ASKON Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik, yeni bakanlar kurulu kabinesini değerlendirdi. Ülkemizin önemli bir seçim sürecini büyük bir katılımla geride bıraktığını belirten Geyik “Türk Halkı bu seçimde tercihini istikrardan, güvenden ve tecrübeden yana kullanarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden seçti. Bununla birlikte Cumhurbaşkanımız tarafından açıklanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin ülkemize, milletimize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyorum. ASKON olarak, bugüne kadar olduğu gibi bakanlarımızla pozitif gündem odaklı bir işbirliği içerisinde ülkemiz ve Kırıkkale’miz için çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

YENİ PROJELER HAYATA GEÇİRİLMELİDİR
“Yeni bir icraat döneminin başladığını hatırlatan Geyik "Kaybedecek vaktimizin hiç olmadığı gerçeğinden hareketle; Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin önceliğinin ekonomi ve üretim hayatımızdaki sorunların çözümü olması gerektiğine inanıyorum.  Gündemimiz üretim, istihdam, yatırım olmalı. Özellikle ilimizin bizimde desteklerimizle ihracat hacminin yükselmesi için rasyonel yeni projeler hayata geçirilmelidir.” dedi. Geyik, özellikle iş dünyasını doğrudan ilgilendiren ekonomi, sanayi ve ticaret bakanlıklarında tecrübeli ve konuya hâkim isimlerin olması, ekonomide ve ticarette istikrarlı programların uygulanacağının en somut göstergesi olduğunu belirtti.

Haber: Ahmet Gökdemir 
 


İlginizi Çekebilir

YHT açılışına katılacaklar için ücretsiz servis imkanı 

İlginizi Çekebilir

Yılbaşında asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücrete ne kadar zam gelecek?

İlginizi Çekebilir

Ankara-Kırıkkale otoyolu yeni dönemde yapılacak 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

37941

Otomobil ile traktör çarpıştı: 2 yaralı 

Şarampole devrilen motosikletin sürücüsü öldü

Asgari ziyaretçi sayısına ulaşamayan siteler ilan alamayacak 

AFAD’tan Yahşihan’a eğitim

Hint kenevirini sökerken yakalandı 

Trafik uygulamalarında 28 bin 58 sürücüye ceza yazıldı

SIRADAKİ HABERLER