Geyik Kafe, vatandaşın hizmetine açıldı 

Kırıkkale’nin yöresel lezzetleri başta olmak üzere damak tadına düşkünler için farklılık yaracak olan ‘Geyik Cafe’ vatandaşların hizmetine sunuldu. Açılış töreninde renkli görüntülerde oluştu.

  • Gündem
  • 23 Ocak 2023
  • 12:28
Geyik Kafe, vatandaşın hizmetine açıldı 

DUALAR EŞLİĞİNDE KURDELE KESİLDİ 
Çalılıöz Mahallesi Atatürk Bulvarı Maraş Caddesi üzerinde Geyik Kafe, vatandaşların hizmetine açıldı. Mikail Gündoğan ve Ömer Çetin’in ortaklığında halkın hizmetine sunulan Geyik Kafe’nin açılış töreni de büyük ilgi gördü. Siyasi ve sivil toplum kuruluşlarından büyük ilgi gören Geyik Kafe’nin açılış kurdelesi, dualar edilerek kesildi. 

YÖRESEL LEZZETLER YER ALIYOR 
Geyik Cafe’de Kırıkkale’nin omaç, gölleme, ızgara gibi yöresel lezzetlerine ağırlık vermesi vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanıyor. Kırıkkale’ye ferah ve tam donanımlı bir cafe açtıklarını belirten Mikail Gündoğan ve Ömer Çetin, “Cafemiz de sıcak soğuk içeceklerin yanı sıra kahvaltı hizmetimiz mevcut. Halkımızın dost ve sevdikleriyle hoşça vakit geçireceği bir mekan haline geldi.  Tüm vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak amacıyla yola çıktık. Temiz, kaliteli ve hijyenik ürünlerimiz ve güler yüzlü personelimizle vatandaşlarımızı ailemizin bir parçası olmaya davet ediyorum” ifadesinde bulundular.

Haber: Ahmet Gökdemir 


 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

74608

İnternet haber siteleri için 1 Nisan’da yeni bir dönem başlıyor

Albayrak: “Yakında AK Parti’den istifalar başlayacak”

Doğan’a İYİ Parti’de önemli görev 

112’ye asılsız çağrı oranı yüzde 72,04 

Gökdere, Delice Ziraat Odası Başkanlığı’nda güven tazeledi

Çocuğunun yanında erotik canlı yayın açmıştı! İfadesinde ‘kocamın kumar borcu içi yaptım’ dedi

SIRADAKİ HABERLER