Hadise’den imalı paylaşım 

Ünlü şarkıcı popstar Hadise, sosyal medya hesabından bir şarkı sözü ile imalı paylaşımda bulundu. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve çeşitli paylaşımlarda bulunan Hadise, kendi fotoğrafını Uzi'nin 'Cindy' şarkısının sözleriyle paylaştı: "Ben seni seçtim, bir köşede krallığım dururken! Seçenek kalmadı, maalesef…"

  • Güncel Haberler
  • 06 Ocak 2023
  • 10:10
Hadise’den imalı paylaşım 

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU 
Eski eşi, Mehmet Dinçerler'den boşandıktan sonra sosyal medyada daha çok aktif olan Hadise, imalı paylaşımıyla gündem oldu. Şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler, evlilikleri henüz 5'inci ayı doldurmadan boşandı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Hadise, her paylaşımıyla olay olmaya devam ediyor. Adı Hasan Can Kaya ile aşk dedikodularına karışan Hadise, imalı paylaşımlarına bugün bir yenisini daha ekledi.

BEN SENİ SEÇTİM
Şarkıcı, kendi fotoğrafını U
zi'nin 'Cindy' şarkısının sözleriyle paylaştı: "Ben seni seçtim, bir köşede krallığım dururken! Seçenek kalmadı, maalesef…"
Şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler, evlilikleri henüz 5'inci ayı doldurmadan boşandı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Hadise, her paylaşımıyla olay olmaya devam ediyor. Ünlü şarkıcı bu kez bir gönderme daha yaptı. Şarkıcı, Uzi'nin 'Cindy' şarkısının sözlerini paylaştı. İşte Hadise'nin dikkat çeken o paylaşımı!

 

 


 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Belediyesi sosyal medyada Türkiye birincisi

İlginizi Çekebilir

Basın, sosyal medya ve internet haberciliğine ilişkin düzenleme Mecliste

İlginizi Çekebilir

Sosyal Medyada Online Gizlilik ve Güvenlik

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

60586

Tasarım Çiçek Nedir?

Seçim: Deprem ve Gençler

Gazetekale’nin Mart sayısı çıktı

Dağdelen, aday adaylığını açıkladı 

Hamilelik yaşı arttıkça down sendromu riski artar 

Öztürk: “MHP kadroları, devletinin ve milletinin yanında 

SIRADAKİ HABERLER