Kaplan, mazbatasını aldı 

14 Mayıs’ta yapılan seçim kapsamında AK Parti’den milletvekili seçilen Mustafa Kaplan, Seçim Kurulunda düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Kırıkkale için mücadele edeceklerini vurgulayan Kaplan, “Her alanda Kırıkkale için çalışacağız” dedi. 

  • Siyaset
  • 25 Mayıs 2023
  • 17:57

GENİŞ KALABALIKLA YÜRÜDÜLER 
Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimi heyecanı yaşanmıştı. Seçim kapsamında AK Parti’den birinci sıra aday olan Mustafa Kaplan, vatandaşların desteğini alarak TBMM’ye giden isimler arasında yer aldı. Kaplan, yeni dönem için Seçim Kurulu tarafından düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Kaplan, parti binasından kalabalıkla birlikte Adliye binasına kadar yürüdü. Daha sonra burada 
Adliye Konferans Salonu'nda düzenlenen törende Kaplan, İl Seçim Kurulu Başkanı Selda Barış'tan mazbatasını aldı.

ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ 
Kaplan, milletvekilliğinin Kırıkkale'ye hayırlı olmasını dileyerek, mazbatayı şahsı adına değil, tüm teşkilatı ve Kırıkkale adına teslim aldığını söyledi. Gazetekale mikrofonuna özel açıklamalarda bulunan Kaplan, “Bu dönem inşallah hepimize şehrimize hayırlı olur. Bu mazbatayı şahsım adına değil, Kırıkkale adına teslim alıyorum, partim ve davam adına alıyorum. Milletimize ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet yapabilmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” 

CUMHUR İTTİFAKI YENİDEN KAZANACAK 
“Bizim seçimimiz bitmedi. 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı inşallah yeniden seçeceğiz ve yatırımlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.  Yeni dönemde daha fazla yatırımlar konusunda hızlı bir şekilde önceki yatırımlarımızın takibini yapacağım hep birlikte Cumhur İttifakı kapsamında mücadelemize devam edeceğiz” dedi. Törene, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Başkanı Bahadır Kılıç, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.

Haber: Ahmet Gökdemir 

 

İlginizi Çekebilir

Her yıl 2,5 milyon insan böbrek hastalığından ölüyor 

İlginizi Çekebilir

İYİ Parti’den yeni kampanya videosu; Nitelikli Türkiye

İlginizi Çekebilir

Milletimiz bizi iktidara çağırıyor 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

70089

Çay fiyatları zamlandı

Saç Show yarışmasının birincisi Kırıkkale’den 

Yenişehir’in ilk muhtar adayı Özseven oldu 

Polis gücünün gençleri, Türkiye şampiyonu oldu 

İmam hatip şenlikleri düzenlendi

Ankara-Kırıkkale otoyolu yeni dönemde yapılacak 

SIRADAKİ HABERLER