Karakeçili’de yüzme bilmeyen kalmayacak 

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi kapsamında Karakeçili ilçesinde çocuklar için yüzme havuzu inşaatında sona yaklaşıldı. Havuzun tamamlanmasıyla birlikte artık çocuklar bu tesiste yüzme öğrenecekler.  

  • Spor
  • 19 Ağustos 2022
  • 09:38
Karakeçili’de yüzme bilmeyen kalmayacak 

ÇALIŞMALARDA SONA YAKLAŞILDI 
Kırıkkale’nin Karakeçili ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi kapsamında çocuklar için yüzme havuzu inşaatında sona yaklaşıldı. Yüzde 90 oranında inşaatın tamamlanma aşamasına gelindiği proje, her alanda genç ve çocuklara hitap edecek. İlçenin gelişmesi amacıyla büyük mücadeleler verdiklerini dile getiren Belediye Başkanı Veysel Aydemir, “Artık gençlerimiz, çocuklarımız burada yüzecekler. İnşallah güzel bir çalışma olacak” dedi. 

KARAKEÇİLİ İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ 
Yaklaşık 3 dönüm bir alana yapılan tesisle ilgili bilgiler veren Aydemir, “Bu bölgemizde ilk olarak güvenliğin sağlanması amacıyla etrafını tellerle çevirdik. Parkın içine çocukların eğleneceği ve mutlu olacağı çocuk parkı yapılıyor. Bunun yanında ailelerin dinleneceği ve yorgunluklarını atacakları çardaklar oluşturuluyor. Park ile birlikte mahalle daha da güzelleşecek. Bizim her alanda mücadelemiz Karakeçili’nin daha iyi şekilde gelişmesi ve büyümesidir” ifadesinde bulundu. 


Haber: Ahmet Gökdemir
 

İlginizi Çekebilir

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

İlginizi Çekebilir

Kaymakam Uludağ’dan Gazetekale’ye tebrik mesajı 

İlginizi Çekebilir

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

13674

Tasarım Çiçek Nedir?

Seçim: Deprem ve Gençler

Gazetekale’nin Mart sayısı çıktı

Dağdelen, aday adaylığını açıkladı 

Hamilelik yaşı arttıkça down sendromu riski artar 

Öztürk: “MHP kadroları, devletinin ve milletinin yanında 

SIRADAKİ HABERLER