Kılıç, köy köy gezerek İYİ Parti’ye destek istiyor 

İYİ Parti Kırıkkale Milletvekili Adayı Orhan Kılıç, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçim kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Delice ilçesine bağlı köyleri ziyaret eden Kılıç, vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde dinliyor.

  • Siyaset
  • 18 Nisan 2023
  • 14:19
Kılıç, köy köy gezerek İYİ Parti’ye destek istiyor 

SORUNLAR ÇÖZÜM BULACAK 
14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri kapsamında İYİ Parti 2’nci sıra milletvekili adayı Orhan Kılıç, çalışmalarını sürdürüyor. Parti teşkilatıyla birlikte uyum içerisinde çalışarak destek isteyen Kılıç, Delice ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek yapacakları ve yapılan çalışmaları vatandaşlara anlatıyor. Vatandaşların zor günler yaşadığını belirten Kılıç, bu sorunların 15 Mayıs sabahı Millet İttifakı’nın iktidarlığıyla birlikte çözüme kavuşacağını söylüyor. 

MİLLETİMİZLE TARİH YAZACAĞIZ 
Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Kılıç, “Kırıkkale’nin üzüm ve kavun diyarı Delice İlçemize bağlı; Baraklı, Sarıyaka, Evliyalı, Bozköy, Şahçalı, Cogul ve Kocabaş köylerindeydik. İYİ Parti iktidarında çiftçimizin alın terinin nasıl değerleneceğini anlattık. Çocuklarımıza yaşanabilir bir Türkiye bırakacağımızın sözünü verdik. Onlar bizi bağırlarına bastılar. Bizde onlar için gece gündüz çalışacağız. Çünkü İYİ Parti iktidarına az kaldı. İnşallah milletimizle birlikte tarih yazacağız” dedi. 

Haber: Ahmet Gökdemir 

 

 


 

İlginizi Çekebilir

İYİ Parti milletvekili aday listesi belli oldu​​​​​​​

İlginizi Çekebilir

Benim Kulübüm Yeşilay" projesi ile 585 öğrenciye ulaşıldı

İlginizi Çekebilir

TSO’da ihtiyatlar hesabı görüşüldü 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

92895

Çay fiyatları zamlandı

Saç Show yarışmasının birincisi Kırıkkale’den 

Yenişehir’in ilk muhtar adayı Özseven oldu 

Polis gücünün gençleri, Türkiye şampiyonu oldu 

İmam hatip şenlikleri düzenlendi

Ankara-Kırıkkale otoyolu yeni dönemde yapılacak 

SIRADAKİ HABERLER