Kurum kültürü ve kurumsal kimlik eğitim semineri

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üyelerine yönelik sağlanan eğitim hizmetleri kapsamında Şirketlerde Kurum Kültürü ve Kurumsal Kimlik konulu bir seminer düzenlendi.

  • Gündem
  • 11 Ağustos 2022
  • 14:39
Kurum kültürü ve kurumsal kimlik eğitim semineri

AVANTAJLAR ELE ALINDI
Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerine yönelik düzenlediği geliştirme ve eğitim faaliyetleri devam ediyor. Bu kapsamda Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası işbirliğinde Şirketlerde Kurum Kültürü ve Kurumsal Kimlik konulu bir eğitim semineri düzenlendi. Akademik Danışman Prof. Dr. Adnan Akın tarafından TSO toplantı salonunda verilen seminerde şirketlerin kurum kültürünü benimsemeleri için izlemeleri gereken yollar ve kurumsal kimlik sahibi olmalarının getireceği avantajlar ele alındı. 


KURUM KÜLTÜRÜ ÇEŞİTLERİ
Şirketlerin üyeleri veya mensuplarının benzer davranışlar göstermesini, ortak tutum ve işbirliği edebilmelerini sağlayan Kurum Kültürünün işletmelerin başarısında büyük rol oynadığını ifade eden Akademik Danışman Prof. Dr. Adnan Akın, kurumsal kimliğin önemine de değindi. Seminerde ayrıca kültürün önemi, kurum ve toplum, kurum kahramanları, tören, seremoni ve ritüeller, normlar, değerler, inançlar, kurum dili, efsaneler, fiziki unsurlar, semboller, kurumsal kimlik unsurları, kurum kültürü çeşitleri konuları anlatıldı.  

Haber: Burak Çalışkan 
 


İlginizi Çekebilir

Akdoğan, İYİ Parti’den aday adayı 

İlginizi Çekebilir

Yardım mağazası kuruldu 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de 123 bin metrekareye yapı ruhsatı verildi 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

13040

Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan sporla koruyacağız

Otomobil ile traktör çarpıştı: 2 yaralı 

Şarampole devrilen motosikletin sürücüsü öldü

Asgari ziyaretçi sayısına ulaşamayan siteler ilan alamayacak 

AFAD’tan Yahşihan’a eğitim

Hint kenevirini sökerken yakalandı 

SIRADAKİ HABERLER