Millet İttifakı’ndan Zafer Partisi’ne ziyaret 

Hafta sonu gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimi kapsamında Millet İttifakı İl Başkanları, Zafer Partisi İl Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdiler. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği ziyarette, hafta sonu yapılacak olan seçim gündeme geldi. 

  • Siyaset
  • 26 Mayıs 2023
  • 16:54
Millet İttifakı’ndan Zafer Partisi’ne ziyaret 

BİRLİK VE BERABERLİK SERGİLENDİ 
Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de Pazar günü Cumhurbaşkanlığı seçimi kapsamında yeniden sandık başına gidecekler. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararının ardından Millet İttifakı Kırıkkale İl Başkanları, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Millet İttifakı adayları, Zafer Partisi İl Başkanı Emin Erkeç’i ziyaret etti. Ziyarette hafta sonu yapılacak olan seçim kapsamında yapılan ve yapılacak çalışmalar anlatıldı.

ZİYARETTEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erkeç, “Millet İttifakının Kırıkkale İl Başkanları ve temsilcileri Zafer Partisi İl Başkanlığımıza ziyarette bulunmuşlardır.  28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı genel seçimlerinde izlenecek yol ve seçim güvenliği hususunda istişarelerde bulunduk. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Zafer Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı olarak Genel Merkezimizin aldığı karar doğrultusunda hareket edilecektir” dedi.

Haber: Burak Çalışkan 


 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkaleli aileden acı haber!

İlginizi Çekebilir

431 adet sentetik hap ele geçirildi!

İlginizi Çekebilir

Yahşihanlılara ücretsiz diyetisyen hizmeti

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

38412

Çay fiyatları zamlandı

Saç Show yarışmasının birincisi Kırıkkale’den 

Yenişehir’in ilk muhtar adayı Özseven oldu 

Polis gücünün gençleri, Türkiye şampiyonu oldu 

İmam hatip şenlikleri düzenlendi

Ankara-Kırıkkale otoyolu yeni dönemde yapılacak 

SIRADAKİ HABERLER