MKE AŞ personel alacak 

Türkiye’nin olduğu gibi İç Anadolu Bölgesi’nin önemli savunma merkezleri arasında yer alan Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi, beyaz ve mavi yaka alanlarında personel alacak. 

  • Gündem
  • 02 Haziran 2023
  • 18:05
MKE AŞ personel alacak 

İŞKUR ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPACAK 
Savunma sanayi alanında önemli çalışmalara imza atan Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi (MKE AŞ) beyaz ve mavi yaka alanında personel alacak. MKE’de çalışmak isteyenler ilk olarak İŞKUR üzerinden başvuru yapacak. Başvurular 1-11 Haziran tarihleri arasında mavi ve beyaz yaka olmak üzere iki farklı alanda gerçekleştirilecek.


ADAY HAVUZU OLUŞTURULDU 
MKE AŞ tarafından işçi alımı hakkında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Ülkemizin ve savunma sanayinin öncü kuruluşu olan Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketimize bağlı iş yerlerindeki iş gücü ihtiyacını karşılamak amacıyla dinamik organizasyonumuza değer katacak, yenilikçi, öğrenmeye açık ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşlarımızla sektördeki öncülüğümüze devam etmek için “Aylık Ücretli (Beyaz Yaka) ve Saat Ücretli (Mavi Yaka) Çalışan Aday Havuzu” oluşturulacaktır. “


KARİYER VE İŞKUR ÜZERİNDEN YAPILACAK 
“Aylık Ücretli (Beyaz Yaka) ve Saat Ücretli (Mavi Yaka) Çalışan Aday Havuzu” ilanları kariyer.net ile iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yayımlanmıştır. 1- 11 Haziran 2023 tarihleri arasında; -Saat ücretli (mavi yaka) iş ilanına başvuru yapmak isteyen adayların iskur.gov.tr web sitesi aracılığıyla, -Aylık ücretli (beyaz yaka) iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların ise kariyer.net veya iskur.gov.tr web sitelerinden sadece biri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir” ifadesine yer verildi.

Haber: Burak Çalışkan 


İlginizi Çekebilir

Öğrenci servisi ile hafif ticari araç çarpıştı 

İlginizi Çekebilir

Marketlere gıda denetimi!

İlginizi Çekebilir

İki motosiklet çarpıştı, 2 kişi yaralandı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

12614

Başar Özdemir’den Bozkır'a Methiye

ASKON, Kırıkkale’yi Kenya pazarına hazırlıyor

Bilim Tutkunlarıyla ‘Bilimsel Geceleme’

Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan sporla koruyacağız

Otomobil ile traktör çarpıştı: 2 yaralı 

Şarampole devrilen motosikletin sürücüsü öldü

SIRADAKİ HABERLER