Özcan Kılıç, İYİ Parti’den istifa etti 

İYİ Parti’den Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan eğitimci Özcan Kılıç, İYİ Parti’den istifa etti. Kılıç, “Siyaset, kapalı kapılar ardında yapılan pazarlıklarla entrikalarla olmaz. Er ya da geç ayağınıza dolanır” dedi.

  • Siyaset
  • 16 Eylül 2023
  • 11:46
Özcan Kılıç, İYİ Parti’den istifa etti 

ÇİRKİN ORTAMLARDA SİYASET YAPILMAZ 
Kırıkkale eğitim camiasının yakından tanıdığı isimler arasında yer alan ve İYİ Parti’den geçtiğimiz sürede Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Özcan Kılıç, partisinden istifa etti. Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak eleştirilerde bulunan Kılıç, “Siyaset, kapalı kapılar ardında yapılan pazarlıklarla entrikalarla olmaz. Er ya da geç ayağınıza dolanır. Siyaset güzel ortamlarda güzel insanlarla yapılır, çirkin ortamlarda yapılmaz” dedi.

SİYASİ HİÇBİR HAREKETTE YOKUM 
Kılıç, “Siyaset başarı endeksli kazanma odaklı bir olgu olarak düşünülmelidir. Siyasetin Amacı vatan ve millet sevgisi olmalı, birilerinin koltuk sevgisi olmamalıdır. Başlangıçta Türk milliyetçiliği felsefesi üzerine kurulan ancak bu amacından uzaklaşarak koltuk koruma felsefesi üzerine oturan bir siyasi harekette olamayacağım inancına vardım. Bu vesileyle kuruluşundan beri içinde olduğum, çeşitli görevlerde bulunduğum ve emek harcadığım İYİ Parti’den istifa etmiş bulunuyorum. Artık siyasi hiçbir harekette yokum. Herkese hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Haber: Süleyman Ok
 

İlginizi Çekebilir

İYİ Parti’den yeni kampanya videosu; Nitelikli Türkiye

İlginizi Çekebilir

İYİ Parti milletvekili aday listesi belli oldu​​​​​​​

İlginizi Çekebilir

Eroğlu, İYİ Parti’den aday adaylığını açıkladı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

19824

Bilim Tutkunlarıyla ‘Bilimsel Geceleme’

Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan sporla koruyacağız

Otomobil ile traktör çarpıştı: 2 yaralı 

Şarampole devrilen motosikletin sürücüsü öldü

Asgari ziyaretçi sayısına ulaşamayan siteler ilan alamayacak 

AFAD’tan Yahşihan’a eğitim

SIRADAKİ HABERLER