Öztürk; “Bütün Türklerin partisi MHP”

MHP Milletvekili Av. Halil Öztürk, Keskin’in Yoncalı köyünde bulunan Kırım Türklerinin düzenlediği Tepreş Bayramı şenliğine katıldı. Öztürk, Kırım Türkleri tarafından Tepreş Ağası seçildi. 

  • Siyaset
  • 08 Mayıs 2023
  • 16:11
Öztürk; “Bütün Türklerin partisi MHP”

“ŞER ODAKLARI, 14 MAYIS GÜNÜ TÜRKLERİN GÜCÜNÜ GÖRECEKTİR”
Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı, Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk ve beraberindeki MHP İl Teşkilatı, Keskin’in Yoncalı köyünde Kırım Türkleri ve Yardımlaşma Derneği Kırıkkale Şubesi tarafından düzenlenen Tepreş Bayramı şenliğine katıldı. Şenlikte büyük bir coşku ile karşılanan Milletvekili Öztürk, “Milliyetçi Hareket Partisi, tüm dünyadaki Türklerin partisidir. MHP, her daim Türklerin yanında Türklerle beraber olmuştur. Terör örgütleri ile beraber hareket eden şer odakları, 14 Mayıs günü geldiğinde sandıkta, Türklerin gücünü görecektir.” dedi.

ÖZTÜRK, KIRIM TÜRKLERİNİN GELENEKSEL OYUNLARINI OYNADI
İstiklal Marşı, Kırım Marşı ve Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programa MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, MHP Kırıkkale Milletvekili Adayı Menderes Eray, MHP Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut ve çok sayıda Kırım Türkü vatandaş katıldı. Şenlikte, Milletvekili Öztürk’e Kırım Türklerinin geleneksel şapkası olan ötüken giydirilerek, geleneksel oyunlar oynatıldı.

Haber: Burak Çalışkan

İlginizi Çekebilir

Ocak sofrasında gönül birliği

İlginizi Çekebilir

Öztürk, muhtarlardan Cumhur İttifakı’na destek istedi 

İlginizi Çekebilir

MHP’den muhteşem buluşma 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

89824

Çay fiyatları zamlandı

Saç Show yarışmasının birincisi Kırıkkale’den 

Yenişehir’in ilk muhtar adayı Özseven oldu 

Polis gücünün gençleri, Türkiye şampiyonu oldu 

İmam hatip şenlikleri düzenlendi

Ankara-Kırıkkale otoyolu yeni dönemde yapılacak 

SIRADAKİ HABERLER