Öztürk’ten hastanın talebine anında çözüm 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören hasta annesi için talepte bulunan vatandaşın sorununa anında çözüm buldu. Yatak yarası oluşan 74 yaşındaki Esme Karabıyık’ın başka bir hastaneye sevki için gerekli kurumlarla görüştü.

  • Siyaset
  • 17 Mart 2023
  • 15:29

ÇEŞİTLİ HEDİYELER TAKDİM ETTİ 
Geçtiğimiz günlerde Kırıkkale’nin bütün bölgelerinde bulunan sağlık çalışanlarını unutmayarak ziyaretler gerçekleştiren ve TBMM’de yapılan görüşmelerin hemen ardından tekrar sahaya çıkarak sağlıkçıların 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayan MHP Milletvekili Av. Halil Öztürk, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni ziyaret etti. Burada hastane personelleri ve sağlık çalışanlarıyla bir araya gelen Öztürk, günün anlam ve önemine yönelik çeşitli hediyeler takdim etti. 


HASTA YAKININDAN ÖZTÜRK’E TEŞEKKÜR 
Ziyaretler kapsamında bir hasta yakını olan Murat Karabıyık, yaklaşık üç aydır Nöroloji bölümünde tedavi gören 74 yaşındaki annesi Esme Karabıyık’ın vücudunun çeşitli yerlerinde yatak yarası oluşması nedeniyle başka bir hastaneye sevkini talep etti. Karabıyık, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde gerekli tedavilerin uygulandığını ve annesinin bu tedaviye cevap vermediğinden dolayı vücudunun çeşitli yerlerinde yatak yarası oluşmaya başladığını söyledi. Karabıyık, annesi için vekil Öztürk’ten başka bir hastaneye sevk edilmesini talep etti. Karabıyık’ın annesi için bu talebine kayıtsız kalmayan Öztürk, Ankara’da ilgili sağlık kurumlarını arayarak hastanın sevkinin yapılması noktasında girişimlerde bulunarak soruna çözüm buldu. Bu duyarlılığından dolayı hasta Esme Karabıyık’ın oğlu Murat Karabıyık vekil Öztürk’e teşekkür etti. 

Haber: Burak Çalışkan 

 

 

 

 


 

İlginizi Çekebilir

Üniversitelilere siber suçlar eğitimi 

İlginizi Çekebilir

Öğretmenlere bağımlılıkla mücadele semineri verildi

İlginizi Çekebilir

Tekbıyıkoğlu: “Sevgi, bütün çocukların hakkıdır”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

22143

Tasarım Çiçek Nedir?

Seçim: Deprem ve Gençler

Gazetekale’nin Mart sayısı çıktı

Dağdelen, aday adaylığını açıkladı 

Hamilelik yaşı arttıkça down sendromu riski artar 

Öztürk: “MHP kadroları, devletinin ve milletinin yanında 

SIRADAKİ HABERLER