Sinerji ailesi, Gazetekale Gazetesi'nin 1’inci yaşını kutladı

Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman,  Gazetesi’nin 1’inci kuruluş münasebetiyle ziyaret gerçekleştirdi. Duman, Gazetekale’nin yazılı ve dijital medya alanında önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini dile getirdi. 

  • Gündem
  • 30 Ocak 2023
  • 11:57
Sinerji ailesi, Gazetekale Gazetesi'nin 1’inci yaşını kutladı

GAZETEKALE AİLESİNİ TEBRİK ETTİ 
Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman,  İnsan Kaynakları Uzmanı Tarık Gülyazı ve Basın-Medya Sorumlusu Ahmet Kala,  Gazetekale İmtiyaz Sahibi Kadir Yahşi ve Gazetekale Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Gökdemir’i ziyarete etti.  Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla ziyaret gerçekleştiren Duman, Gazetekale ailesine çalışmalarında başarı temenni etti. Yazılı ve dijital medya sektöründe Gazetekale’nin önemli çalışmalar yaptığını belirten Duman, bu konuda emek veren herkese teşekkür etti.


KIRIKKALE İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ 
Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş olarak savunma sanayi alanına katkı sağlamak için çalışma sergilediklerini belirten Duman, Kırıkkale’de işsizliği bitirecek özel sektör hareketliliğini başlatmak istediklerini vurguladı. Yaptıkları ve yapacakları bütün yatırımları Kırıkkale’ye konumlandırdıklarını ifade eden Duman, “Kırıkkale’nin her alanda gelişmesi için üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız. Bizler yaptığımız yatırımlarla yine Kırıkkale’nin ekonomisine katkı sağlıyor, Kırıkkaleli vatandaşlarımıza istihdam sağlıyoruz” dedi. 

Haber: Burak Çalışkan 

İlginizi Çekebilir

Sinerji ailesi, Gazetekale Gazetesi'nin 1’inci yaşını kutladı

İlginizi Çekebilir

Son seçimi olanlar…

İlginizi Çekebilir

Gazetekale’nin Mart sayısı çıktı

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

41519

Tasarım Çiçek Nedir?

Seçim: Deprem ve Gençler

Gazetekale’nin Mart sayısı çıktı

Dağdelen, aday adaylığını açıkladı 

Hamilelik yaşı arttıkça down sendromu riski artar 

Öztürk: “MHP kadroları, devletinin ve milletinin yanında 

SIRADAKİ HABERLER