Tanrıverdi, siyasi çalışmalarına hız verdi 

2023 yılında yapılacak olan seçim kapsamında İYİ Parti’den siyasete hazırlanan iş insanı Tolga Tanrıverdi, teşkilatının ilçe başkanlıklarını ziyaret etti. Siyasi çalışmalarına hız kazandıran Tanrıverdi, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek seçim kapsamında istişarelerde bulunuyor. 

  • Siyaset
  • 31 Aralık 2022
  • 17:01
Tanrıverdi, siyasi çalışmalarına hız verdi 

SORUNLARI HEP BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ 
İYİ Parti Ankara Türk Dünyası ve Yurtdışı Türkler Başkan Yardımcısı Tolga Tanrıverdi, ilçe başkanlıklarına bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretler kapsamında ilçe başkanları ve yönetimleriyle bir araya gelen Tanrıverdi, 2023 yılında yapılması planlanan seçim kapsamında yapılacak ve yapacakları çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. İYİ Parti olarak hem Türkiye genelinde hem de Kırıkkale’de önemli çalışma yapacaklarını vurgulayan Tanrıverdi, “İnşallah iktidara geldiğimizde halkımızın bütün sorunlarını çözeceğiz. Halkımız ekonomik sorunlar eşiğinde mücadele yaşıyor. Bu sorunların artık çözülme vakti geldi” dedi.

KIRIKKALE’DE İŞSİZLİK SORUNU VAR 
Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de işsizlik sorunu olduğunu ve bu konuda ciddi projeleri olduğunu söyleyen Tanrıverdi, “İç Anadolu Bölgesi’nin tam merkezinde bulunan şehrimiz Kırıkkale’nin her alanda kalkınması amacıyla çalışma sergileyeceğiz. Gençlerimiz üniversite okuyor lakın sonrasında istediği şekilde iş bulamıyor ve bir işsizler ordusu ortaya çıkıyor. Bu sorunlara çözüm bulmak amacıyla Genel Başkanımız Meral Akşener’in önderliğinde Türkiye için güzel çalışmalar gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Haber: Ahmet Gökdemir  
 

İlginizi Çekebilir

Cumhuriyet bayramı kutlu olsun 

İlginizi Çekebilir

Dolu yağışı etkili oldu 

İlginizi Çekebilir

Kubbeler, sabah namazında Kur'an-ı Kerim sesiyle inledi 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

95715

İnternet haber siteleri için 1 Nisan’da yeni bir dönem başlıyor

Albayrak: “Yakında AK Parti’den istifalar başlayacak”

Doğan’a İYİ Parti’de önemli görev 

112’ye asılsız çağrı oranı yüzde 72,04 

Gökdere, Delice Ziraat Odası Başkanlığı’nda güven tazeledi

Çocuğunun yanında erotik canlı yayın açmıştı! İfadesinde ‘kocamın kumar borcu içi yaptım’ dedi

SIRADAKİ HABERLER