Temurci: “Milletimizin sorunlarını çözeceğiz”

Gelecek Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci, siyasi parti çalışmaları kapsamında geldiği Kırıkkale’de, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı. Gazetekale ailesine başarı temenni eden Temurci, “Tarafsız ve güçlü medya organlarına büyük ihtiyaç var. Bu konuda Gazetekale Gazetesi’nin yayın hayatında başarılar dilerim” dedi.

  • Siyaset
  • 01 Şubat 2023
  • 13:59
Temurci: “Milletimizin sorunlarını çözeceğiz”

KUTLAMA ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR 
Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları ve siyasi partilerden ziyaret ve kutlamalar devam ediyor. Kırıkkale’de parti teşkilatıyla birlikte bir dizi programlar gerçekleştiren Gelecek Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci beraberinde parti heyetiyle birlikte Gazetekale Gazetesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Gelecek Partisi İl Başkanı Murat Korkmaz, Kadın Kolları Başkanı Av. Tuğba Çiftçi, İl Koordinatörü Alaattin Süer, Halime Polat yer aldı. 

YAYIN HAYATINDA BAŞARI TEMENNİ ETTİ 
Ziyaret kapsamında Gazetekale Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kadir Yahşi ve Gazetekale Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Gökdemir ile bir araya gelen Temurci ve beraberindeki heyet, Gazetekale’nin dijital ve yazılı basın alanında önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini dile getirdi. Tarafsız ve güçlü medyaya her alanda ihtiyaç duyulduğunu dile getiren Temurci, Gazetekale Gazetesi’ne yayın hayatında başarı temenni etti.

GEREKEN MÜCADELEYİ SERGİLİYORUZ 
Ülke gündemi konularının da görüşüldüğü ziyarette Temurci, vatandaşların ekonomik olarak çok büyük sıkıntılar yaşadığını söyledi. Siyasi konjonktürün artık değişme zamanı geldiğine dikkat çeken Temurci, “Gelecek Partisi olarak milletimizin menfaatleri doğrultusunda mücadele sergiliyoruz. Diğer siyasi partilerimizle birlikte tek çatı altında bir araya gelmemizin gücü, iktidar ve Cumhur İttifakı’nı oldukça rahatsız ediyor. Bizler bu ülkenin sorunlarını çözmek için vatandaşın mutlu, huzurlu bir yaşam sürmesi için bu masanın etrafındayız” dedi.

Haber: Ahmet Gökdemir 

 

İlginizi Çekebilir

Temurci: “Milletimizin sorunlarını çözeceğiz”

İlginizi Çekebilir

Anket sonucundan Kılıç birinci çıktı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

65947

Tasarım Çiçek Nedir?

Seçim: Deprem ve Gençler

Gazetekale’nin Mart sayısı çıktı

Dağdelen, aday adaylığını açıkladı 

Hamilelik yaşı arttıkça down sendromu riski artar 

Öztürk: “MHP kadroları, devletinin ve milletinin yanında 

SIRADAKİ HABERLER