Türkyılmaz, “Benim yaptığım hizmeti geçen varsa ben bugün siyaseti bırakırım”

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın vatandaşlardan gelen sorulara yanıt verdiği ‘Başkana Randevusuz Sorular’ programının 14’üncü bölümü yayınlandı. Bir gencin kendisine yönelttiği soruyu cevaplayan Türkyılmaz, “Benim yaptığım hizmeti geçen varsa ben bugün siyaseti bırakırım” dedi.

  • Güncel Haberler
  • 20 Mayıs 2023
  • 16:37

DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR
Göreve geldiği günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışını benimseyen ve bu doğrultuda birbirinden farklı birçok projeye imza atan Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, bir süredir sosyal medya hesaplarından yayınladığı ‘Başkana Randevusuz Sorular’ programı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Türkyılmaz, dün yayınlanan programın 14’üncü bölümünde de vatandaşların sorularını yanıtladı.

“SİYASETİ BIRAKIRIM”
İbrahim Efe isimli bir gencin ‘Bir baba olarak bir aile yönetmek ve bir belediye başkanı olarak bir ilçeyi idare etmek nasıl bir duygu?’ sorusunu yanıtlayan Belediye Başkanı Türkyılmaz, “Bir ilçeyi de bir aile gibi düşünün. İlçede de evlatlar var. Mesela mahalleler evlatların, çalışanlar evlatların. Hepsi ailen gibi. Bence ikisi de iyi bir duygu, yönetebiliyorsak tabi ki. Göreceli bir kavram, kimine göre iyi yönetiyoruzdur, kimine göre yönetemiyoruzdur. Ama ben şunu iddia ediyorum, her seferinde de söylüyorum 12. belediye başkanıyım, yaşayanlara Allah uzun ömür versin, ölmüşlere gani gani rahmet eylesin. Benim yaptığım hizmeti geçen varsa ben bugün siyaseti bırakırım. O kadar da iddialıyım.”
 

İlginizi Çekebilir

Milletin yoluna TCDD engeli!

İlginizi Çekebilir

Yahşihan'da depremzedelerden su abonelik ücreti alınmayacak

İlginizi Çekebilir

Yahşihan Belediyesi, Gaziantep’te hasar tespit çalışmalarına destek oluyor

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

32939

Çay fiyatları zamlandı

Saç Show yarışmasının birincisi Kırıkkale’den 

Yenişehir’in ilk muhtar adayı Özseven oldu 

Polis gücünün gençleri, Türkiye şampiyonu oldu 

İmam hatip şenlikleri düzenlendi

Ankara-Kırıkkale otoyolu yeni dönemde yapılacak 

SIRADAKİ HABERLER