Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın Youtube kanalında yayınlanan ve yoğun ilgi gören “Başkana Randevusuz Sorular” programının 15. bölümü izleyenlerine kavuştu. Yayınlanan bölümü ‘Geçmişi Sorgulamıyoruz, Geleceğe Yatırım Yapıyoruz’ başlığı altında paylaşan Türkyılmaz, izleyicilerde merak uyandırdı.

  • Gündem
  • 05 Haziran 2023
  • 14:08
Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ 
Gelen soruların hepsine elinden geldiğince cevap veren Osman Türkyılmaz, “Duygusallığınızla ilçeyi nasıl yönetebiliyorsunuz?” sorusuna, “Duygusallığım, sevgim ve amatörlüğüm bir tarafta kalırken bir taraftan da profesyonel bir şekilde layığıyla işimi yapmaya çalışıyorum.” cevabını verdi. Vatandaşlardan gelen soruları cevapsız bırakmayan Türkyılmaz, voleybol sahası çalışmalarını da soran vatandaşa, “Parklarda voleybol sahası yapmaya devam ediyoruz. Elimizden geldiğince çalışmalarımız sürüyor, yakın zamanda da; Gazi Albay Cihan Sanlı Parkı, Erenler Mahallesi parkı ve Yeşil Vadi parklarının voleybol sahası çalışmalarına da başlayacağız.” dedi.

ÇOCUKLAR İÇİN YAZ SPOR OKULU
Okulların tatil olmasıyla beraber vatandaş da Yahşihan Belediyesi’nin çocuklara yönelik projelerini merak etmeye başladı. Çocuklar benim yaşam sevincim diyen Osman Türkyılmaz, ‘Başkana Randevusuz Sorular’ programında vatandaşın meraklarını gidermeyi başardı. Çocuklarla ilgili projelerini açıklayan Türkyılmaz, ”Çocuklar için yaz spor okulu veya futbol, voleybol, basketbol veya bireysel anlamda Kadın Aile ve Çocuk Müdürlüğümüz çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.” Dedi. Güzel bir hazırlık olduğunu ifade esen Türkyılmaz, “Yahşihan’da ikamet eden ve üç yıl üst üste takdir belgesi almış olan her çocuğumuza bisiklet hediye ediyoruz.” dedi.

Haber: Burak Çalışkan 


İlginizi Çekebilir

Yahşihan hariç tüm ilçelerin nüfusu düştü!

İlginizi Çekebilir

Türkyılmaz, sandık görevlileri ile bir araya geldi

İlginizi Çekebilir

Bitkin düşen yavru ebabil kuşu tedavi altına alındı

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

20412

Otomobil ile traktör çarpıştı: 2 yaralı 

Şarampole devrilen motosikletin sürücüsü öldü

Asgari ziyaretçi sayısına ulaşamayan siteler ilan alamayacak 

AFAD’tan Yahşihan’a eğitim

Hint kenevirini sökerken yakalandı 

Trafik uygulamalarında 28 bin 58 sürücüye ceza yazıldı

SIRADAKİ HABERLER