Twitter’da hesap açma, hesap dondurma ve hesap silme nasıl yapılır?

Günümüzün vazgeçilmez sosyal medya uygulamalarından bir olan Twitter, gündemdeki konuların konuşulduğu, kullanıcıların fikirlerini paylaştıkları bir platform. Peki, gündemdeki konuları takip etmek, fikirlerimizi paylaşmak için Twitter hesabını nasıl açarız? Sosyal medyadan uzaklaşmak istediğimizde Twitter hesabımızı nasıl dondurur ya da nasıl sileriz? Twitter’da hesap açma,hesap dondurma ve silme nasıl yapılır? Hepsi haberimizde…

  • Teknoloji
  • 31 Mart 2021
  • 16:28
Twitter’da hesap açma, hesap dondurma ve hesap silme nasıl yapılır?

TWİTTER’DA HESAP AÇMA NASIL YAPILIR?
Twitter’da hesap açmak için ilk olarak https://twitter.com/ adresine gidin ve kaydol butonuna tıklayın. Daha sonra açılan sayfada sırasıyla isim ve telefon numarası bölümlerini doldurun. Dilerseniz telefon bölümünün altında bulunan e-posta kullan seçeneğine tıklayarak halihazırda kullandığınız bir e-posta adresi ile kaydolabilirsiniz. Ardından doğum tarihi bilgilerinizi doldurun. Adımları takip edin. Kayıt yaptırmak için kullandığınız cep telefonunuza veya e-posta adresinize gelen onay kodunu açılan pencereye girin. Ardından kendi belirlediğiniz şifrenizi girin. Twitter’da hesap açarken oluşturduğunuz şifreniz en az 1 büyük harf, 1 küçük harf, 1 sayı ve 1 özel karakter barındırmalıdır. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi Twitter hesabınızın Ayarlar ve Gizlilik sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.


TWİTTER’DA HESAP DONDURMA VE SİLME NASIL YAPILIR?
Twitter’da var olan hesabınızı dondurmak istiyorsanız ilk olarak https://twitter.com/home adresine gidin. Ekranın sol köşesinde bulunan ikonlardan Daha Fazla seçeneğine tıklayın. Sol kısımda açılan seçeneklerden Ayarlar ve Gizlilik’i seçin. Açılan sayfada Hesabın kısmında açılan Hesabı Devre Dışı Bırak’ı seçin. Ardından açılan sayfada Hesabı Devre Dışı Bırak butonuna tıklayın. Ardından gelen ekranda mevcut şifrenizi girerek hesabınızı dondurmuş olacaksınız. Eğer 30 gün içerisinde dondurduğunuz hesabınıza hiç giriş yapmazsanız hesabınız Twitter tarafından otomatik olarak silinecektir.


YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

56416

Kırıkkale'de gece yarısı gaz kokusu paniği 

Alkollü sürücü trafikte dehşet saçtı

Delice’de Ata Cemevi törenle açıldı

Daha temiz bir dünya için çöp toplayıp yürüyorlar 

İşitme engellilerin haberleşmesi için yeni sistem

Ömer Faruk Ilıcan cinayetinde yeni gelişme!

SIRADAKİ HABERLER