Yahşihan Belediye personelinden kan bağışı

Yahşihan Belediyesi ve Türk Kızılay’ı işbirliğinde kan bağışı kampanyası başlatıldı. Yahşihan Belediyesi önüne kurulan kan bağışı Tırda belediye personeli ve Yahşihanlılar kan bağışında bulundu.

  • Gündem
  • 31 Mayıs 2023
  • 14:40
Yahşihan Belediye personelinden kan bağışı

ONLARCA ÜNİTE KAN TOPLANDI
Yahşihan Belediyesi önüne kurulan kan bağışı TIR'ı gün boyu kan bağışı kabul etti. Yahşihan Belediyesi personelleri ve ilçe sakinleri kan toplama aracını ziyaret ederek kan bağışında bulundular. Başlatılan çalışmaya, belediye personeli yoğun ilgi gösterdi. Onlarca belediye personelinin kan bağışında bulunduğu organizasyona, belediye yöneticiler de ilgi gösterdi. Belediyenin başkanlık binası dışındaki çalışan personelin de ilgi gösterdiği bir günlük kan bağışı kampanyasında onlarca ünite kan toplandı. 


İNSAN HAYATINA İYİLİKLE DOKUNABİLİRSİNİZ 
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz kan bağışında bulunan hemşehrilerine ve belediye personeline teşekkür etti. Başkan Türkyılmaz "Geçtiğimiz yılda aynı şekilde kan bağışı kampanyası gerçekleştirmiştik. Bu sene de aynı şekilde duyarlılığımızı göstermek istedik. Yahşihan halkını kan vermeye davet ediyoruz. Sadece 15 dakikanı ayırarak hiç tanımadığın bir insanın hayatına iyilikle dokunabilirsiniz. 14 Haziran Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Günü kutlu olsun" ifadelerine yer verdi.

Haber: Burak Çalışkan 

 


İlginizi Çekebilir

Yahşihan 34 yaşında

İlginizi Çekebilir

Ramazan öncesi camiler dezenfekte edildi

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’da her şey geri dönüşüyor

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

28130

Bilim Tutkunlarıyla ‘Bilimsel Geceleme’

Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan sporla koruyacağız

Otomobil ile traktör çarpıştı: 2 yaralı 

Şarampole devrilen motosikletin sürücüsü öldü

Asgari ziyaretçi sayısına ulaşamayan siteler ilan alamayacak 

AFAD’tan Yahşihan’a eğitim

SIRADAKİ HABERLER