Yahşihan'dan Türkiye Yüzyılı'na Büyük Destek

28 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için Yahşihan’da ziyaretler gerçekleştiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a vatandaşlardan destek istedi.

  • Gündem
  • 23 Mayıs 2023
  • 17:02
Yahşihan'dan Türkiye Yüzyılı'na Büyük Destek

VATANDAŞLARA HEDİYE ETTİLER.
Milliyetçi Hareket Partisi Yahşihan İlçe Başkanı Yılmaz Aydın ve AK Parti Yahşihan İlçe Başkanı Mustafa Alan ile birlikte Yahşihan ilçesinde bir takım ziyaretler gerçekleştiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. Cumhur İttifakına destek talep eden başkanlar birlik ve beraberlik örneği sergilerken, Cumhur İttifakının seçim gazetelerini vatandaşlara hediye ettiler.


ZİYARETLER DEVAM EDECEK 
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Milliyetçi Hareket Partisi Yahşihan İlçe Başkanı Sn. Yılmaz Aydın ve AK Parti Yahşihan İlçe Başkanı Sn. Mustafa Alan ile birlikte 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri dolayısıyla ilçemizin her yerinde kapı kapı dolaşarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyoruz. Türkiye Yüzyılı’nda sen de söz sahibi ol! Haydi, bir daha, hep beraber sandığa.” ifadelerini kullanırken ziyaretlerin devam edeceğini bildirdi.

Haber: Burak Çalışkan 
 

İlginizi Çekebilir

Öztürk, "Vatanımıza her alanda sahip çıkıyoruz"

İlginizi Çekebilir

Öztürk’ten yatırımcılara çağrı!

İlginizi Çekebilir

MHP, 14 Mayıs için tek ses, tek yürek

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

74165

Çay fiyatları zamlandı

Saç Show yarışmasının birincisi Kırıkkale’den 

Yenişehir’in ilk muhtar adayı Özseven oldu 

Polis gücünün gençleri, Türkiye şampiyonu oldu 

İmam hatip şenlikleri düzenlendi

Ankara-Kırıkkale otoyolu yeni dönemde yapılacak 

SIRADAKİ HABERLER